Kamagra

Oryginalna Kamagra jest produkowana przez koncern farmaceutyczny Ajanta Pharma. Składnikiem aktywnym leku na potencję Kamagra jest podobnie jak w przypadku popularnej Viagry sildenafil citrate. Końcowy produkt jest całowicie bezpieczny w użyciu i zawiera 100mg cytrynianiu sildenafilu.

Co należy wiedzieć o Kamagrze?

 • Nie dostaniesz natychmiastowej erekcji. Musisz się pobudzić aby Kamagra zaczęła działać.
 • Kamagra zazwyczaj zaczyna działać w ciągu 45 minut.
 • Kamagra działa przez 4 godziny.
 • Po zakończeniu stosunku stracisz erekcję.
 • Aby szybciej uzyskać rezultaty przyjmuj Kamagrę na pusty żołądek.

Kupuj tylko prawdziwe taletki na potencję Kamagra

Niektóre strony internetowe starają się sprzedać fałszywe tabletki Kamagra. Zanim dokonasz zakupu upewnij się się, że producentem leku jest Ajanta Pharma. Kupując na stronach tego serwisu lub na stronie Kamagra.pl masz pewność, że produkty są w 100% prawdziwe.

Jak przyjmować tabletki Kamagra?

Tabletki na potencje Kamagra najlepiej przyjmować na pusty żołądek lub po posiłku o niskiej zawartości tłuszczu, popijając duża ilością wody.

Wiele czynników wpływa na erekcję dlatego zalecane jest aby przyjmować Kamagra przynajmniej 45 minut przed stosunkiem seksualnym, tak aby lek zaczął działać w następstwie pobudzenia w postaci gry wstępnej i pieszczot.

Popijanie leku sokiem grejpfrutowym może skutkować zwiększeniem stężenia leku we krwi i większym prawdopodobieństwem wystąpienia skutków ubocznych. Nie należy przyjmować Kamagry częściej niż raz dziennie.

Kto nie powinien przyjmować Kamagry?

Tabletek na potencję Kamagra nie powinni przyjmować mężczyźni:
 1. Z zaburzeniami krążenia
 2. Którzy chorują na niewydolność sercowo-naczyniową
 3. Po zawałach serca
 4. Po udarach
 5. Którzy przyjmują leki zawierające azotany
 6. U których stwierdzono zaburzenia pracy wątroby
 7. U których stwierdzono dziedziczone choroby siatkówki

Kamagra nie powinna być przyjmowana przez mężczyzn, którzy są uczuleni na którykolwiek z jej składników. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości należy udać się na konsultację lekarską.

Skutki uboczne Kamagry

Jak w przypadku każdego leku u niektórych przyjmujących Kamagrę mogą wystąpić skutki uboczne. Są one zwykle łagodne i nie trwają dłużej niż kilka godzin.

Najczęstsze działania niepożądanie to:

 1. Ból głowy
 2. Zaczerwienie twarzy
 3. Niestrawność

Mniej częste działania niepożądane to:

 1. Niebieskawe widzenie
 2. Niewyraźne widzenie
 3. Wrażliwość na światło

Rzadkie działania niepożądane to:

 1. Spadek lub wzrost ciśnienia tętniczego
 2. Tymczasowe osłabienie lub utrata słuchu
 3. Krwawienie z nosa
 4. Udar mózgu
 5. Omdlenia

Jeśli masz pytania dotyczące skutków ubocznych Kamagry, należy zwrócić się do lekarz. On udzieli Ci kompletnych informacji i odpowie czy Kamagra jest odpowiednim lekiem dla Ciebie.

Osoby starsze niż 65 lat, lub mające poważne problemy z wątroba lub nerkami nie powinny zażywać Kamagra w dawce 100mg, która może być zbyt wysoka. Jeśli przyjmujesz inhibitory proteazy, takie jak w leczeniu HIV, również dawka 100mg leku Kamagra może być dla Ciebie zbyt wysoka.

W rzadkich przypadkach mężczyźni przyjmujący inhibitory PDE5 (doustne leki na zaburzenia erekcji, w tym Kamagra) odnotowali nagłe pogorszenie lub utratę wzroku. Nie jest możliwe aby określić czy zdarzenia te są bezpośrednio związane z przyjmowaniem leków lub innymi czynnikami. Jeżeli wystąpi nagłe pogorszenie lub utrata wzroku należy przerwać stosowanie inhibitorów PDE5, w tym Kamagra i wezwać lekarza.

U osób przyjmujących inhibitory PDE5, w tym Kamagra, rzadko odnotowano pogorszenie lub utratę słuchu. Nie jest możliwe, aby określić, czy zdarzenia te są bezpośrednio związane z przyjmowaniem inhibitorów PDE5 czy z innymi czynnikami. Jeśli wystąpi nagłe pogorszenie lub utrata słuchu należy przerwać stosowanie leku Kamagra i skontaktować się z lekarze.

Jeśli masz problemy z prostatą lub wysokie ciśnienie krwi i przyjmujesz leki o nazwie alfa-adrenolityki nie powinieneś zażywać Kamagry w dawce 100mg, która może być dla Ciebie zbyt wysoka.

Kamagra nie chroni przed chorobami przenoszonymi drogą płciową, w tym HIV.